fbpx

|

Плакар SATTRUP 151x219cm бела боја

Плакар SATTRUP 151x219cm бела боја

17499 ден

Compare
SKU: 3689781 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), меламин, Метал
Боја: Бела
Тип: лизгачки врати
Вклучува: 2 висечки штипки 2 полици, 2 лизгачки врати
Вкупна големина: Ширина: 151 cm, Висина: 219 cm, Длабочина: 61 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 79 cm, Должина: 224 cm, Висина: 8 cm
Tежина: 127 kg
Број на парцели/пакети: 4