fbpx

|

Плакар NORDBY 150х200cm бела боја

Плакар NORDBY 150х200cm бела боја

39999 ден

Compare
SKU: 3689899 Category:

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), МДФ (Медијапан), меламин
Третман: мат површина
Боја: Бела
Тип: врати со шарки
Карактеристики на фиоките: лизгалки со максимално ширење
Вклучува: 1 висечка штипка 4 полици
Вкупна големина: Ширина: 150 cm, Висина: 200 cm, Длабочина: 56 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 60 cm, Должина: 195 cm, Висина: 29 cm
Tежина: 132 kg
Број на парцели/пакети: 5