fbpx

|

Плакар MANDERUP 166x210cm дрвена боја

Плакар MANDERUP 166x210cm дрвена боја

27999 ден

Compare
SKU: 3689869 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), МДФ (Медијапан), меламин, Парче дрво , Пластика, стаклена плоча
Боја: кафена
Тип: врати со шарки
Вклучува: 1 огледало, 2 висечки штипки 8 полици
Вкупна големина: Ширина: 166 cm, Висина: 210 cm, Длабочина: 62 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 64 cm, Должина: 203 cm, Висина: 13 cm
Tежина: 147 kg
Број на парцели/пакети: 5