fbpx

|

Плакар MANDERUP 162х210cm бела/сива боја

Плакар MANDERUP 162х210cm бела/сива боја

23999 ден

Compare
SKU: 3689889 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), МДФ (Медијапан), меламин, Парче дрво , Пластика, стаклена плоча
Боја: антички, Бела, кафена
Тип: врати со шарки
Вклучува: 1 висечка штипка 5 полици, 1 огледало
Вкупна големина: Ширина: 162 cm, Висина: 210 cm, Длабочина: 61 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 63 cm, Должина: 210 cm, Висина: 8 cm
Tежина: 127 kg
Број на парцели/пакети: 4