fbpx

|

Плакар HOU 156х205cm бела/дрвена боја

Плакар HOU 156х205cm бела/дрвена боја

21999 ден

Compare
SKU: 3600869 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), меламин, Метал, Парче дрво , стаклена плоча
Боја: кафена, Бела
Тип: преклопни врати
Вклучува: 1 висечка штипка 5 полици, 1 огледало, 3 врати
Вкупна големина: Ширина: 156 cm, Висина: 205 cm, Длабочина: 60 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 70 cm, Должина: 208 cm, Висина: 24 cm
Tежина: 147 kg
Број на парцели/пакети: 5