fbpx

|

Плакар GENTOFTE 180x220cm дрвена боја

Плакар GENTOFTE 180x220cm дрвена боја

21999 ден

Compare
SKU: 3696638 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: Aluminium, HDF (дрвени штици со висока густина), МДФ (Медијапан), меламин, Пластика
Боја: кафена
Тип: Sliding врата
Вклучува: 1 висечка штипка 6 полици, 2 огледалоs, 4 лизгачки врати
Вкупна големина: Ширина: 180 cm, Висина: 220 cm, Длабочина: 62 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 62 cm, Должина: 227 cm, Висина: 34 cm
Tежина: 175 kg
Број на парцели/пакети: 5