fbpx

|

Плакар GENTOFTE 144х220cm бела боја

Плакар GENTOFTE 144х220cm бела боја

15999 ден

Compare
SKU: 3696636 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: Aluminium, HDF (дрвени штици со висока густина), МДФ (Медијапан), меламин, Пластика
Боја: Бела
Тип: лизгачки врати
Вклучува: 1 висечка штипка 3 полици, 1 огледало, 3 лизгачки врати
Вкупна големина: Ширина: 144 cm, Висина: 220 cm, Длабочина: 62 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 65 cm, Должина: 222 cm, Висина: 28 cm
Tежина: 138 kg
Број на парцели/пакети: 4