fbpx

|

Плакар HAGENDRUP 144х176cm бела боја

Плакар HAGENDRUP 144х176cm бела боја

10699 ден

Compare
SKU: 3606581 Category:

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), меламин, Парче дрво
Боја: Бела
Тип: врати со шарки
Карактеристики на фиоките: фиоки со самозатворање
Вклучува: 1 висечка штипка 3 полици, 3 врати, 3 фиоки
Вкупна големина: Ширина: 144 cm, Висина: 176 cm, Длабочина: 50 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 50 cm, Должина: 183 cm, Висина: 15 cm
Tежина: 72 kg
Број на парцели/пакети: 2