fbpx

|

Плакар EJERSTED 144х200cm бела боја

Плакар EJERSTED 144х200cm бела боја

10499 ден

Compare
SKU: 3600725 Categories: ,

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), меламин
Боја: Бела
Тип: врати со шарки
Карактеристики на фиоките: фиоки со самозатворање
Вклучува: 1 висечка штипка 4 полици, 2 фиоки, 3 врати
Вкупна големина: Ширина: 144 cm, Висина: 200 cm, Длабочина: 50 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 52 cm, Должина: 207 cm, Висина: 8 cm
Tежина: 89 kg
Број на парцели/пакети: 4