fbpx

|

Плакар BILLUND 80х192cm бела/сива боја

Плакар BILLUND 80х192cm бела/сива боја

10499 ден

Compare
SKU: 3682171 Category:

Опис на производот

Mатеријал: HDF (дрвени штици со висока густина), меламин, Парче дрво
Боја: Бела, бетон
Тип: врати со шарки
Карактеристики на фиоките: фиоки со самозатворање
Вклучува: 1 висечка штипка, 2 врати, 2 фиоки
Вкупна големина: Ширина: 80 cm, Висина: 192 cm, Длабочина: 50 cm
Состојба на монтирање: само-монтирање
Големина на пакување: Ширина: 52 cm, Должина: 205 cm, Висина: 21 cm
Tежина: 67 kg
Број на парцели/пакети: 2