fbpx

|

МЕБЕЛ

 

ДНЕВНА  И ТРПЕЗАРИЈА 

Широк избор на мебел за вашата дневна и трпезарија

Пронајдете идеално парче мебел за вашата дневна соба или трпезарија, без оглед дали е предмет, удобна софа со клуб маса, или фотелји за попладневен одмор, огледало што визуелно ќе го отвори просторот, трпезариски сет кој привлекува внимание, пространа аголна гарнитура или нешто сосема друго, сигурни сме дека нема да бидете разочарани од нашата понуда.

За освежување на овие простории доволна е само една елегантна наткасна или нови трепезариски столици, а можеби и ТВ комода која одлично ќе одговара со новиот телевизор.

 

                                         

Но, не заборавајте и на ненајавените гости - со тросед на развлекување, вашата дневна соба брзо ќе ја претворите во привремена просторија за спиење.

Изберете и идеална трпезариска маса за вашиот дом - за мало или големо семејство. Без разлика дали барате класична дрвена маса или комбинација од стакло и метал, кај нас ќе најдете голем избор на комплети, со кои може да уживате во хармонија и удобност.

Мебел со висок стил

Независно од големината, формата и како ќе се постават во вашиот дом, нашиот мебел – кој е достапен во сите продажни салони ќе ви овозможи Скандинавски допир на квалитет со фантастични цени.